Biz Kimiz

Ruh sağlığının, bedensel sağlıkla ne kadar yakın ilişkili olduğunu, ruh sağlığı bozuk olan insanların sadece mutsuz ve huzursuz olmakla kalmayıp, bağışıklık sistemlerinin ve dirençlerinin azalması nedeniyle başka fiziksel hastalıklara da yakalanmaya açık olduklarını çok iyi biliyoruz.

Ruh sağlığındaki bozulmalar, kişinin sosyal hayatını, sosyal ilişkilerini, üretkenliğini ve yaratıcılığını azaltıp nasıl içinden çıkacağını bilmediği ve kendini çaresiz hissettiği, acı verici bir kısır döngüye sokar. Kişi, nereden ve nasıl yardım arayacağını bilemediği zaman ise , aslında kurtulunması mümkün olan bu durum uzadıkça uzar.

Amacımız bütüncül bir yaklaşımı esas alıp kurumsal bir ortam yaratarak en iyi ve en etkili tedaviyi, modern tıp biliminin gerektirdiği son gelişmeler ışığında sunmaktır. Hastalarımızın, mahremiyetlerinin korunacağını bilmeleri ve anlaşıldıklarını hissetmeleri , dolayısıyla psikiyatristleri ve psikologlarına güven duyabilmelerinin sağlanması için her türlü çabanın ve dikkatin gösterileceğinin bilinmesi en büyük arzumuzdur.

Misyonumuz

Strateji Danışma Merkezi ailesi olarak ; Her insanın değerli
ve eşsiz olduğu ilkesini benimseyerek, bireylerin ve toplumun yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla ,etik ilkeler çerçevesinde Uzman kadromuzla, insan ve insana dair her konuda hizmet sunmaktayız.Vizyonumuz

İnsan yaşamının gelişimsel bir süreç izlediğini ve bu süreçte yapılabilecek doğru müdahalelerin şimdi ve gelecek yaşantımızı etkilediğine inanarak şimdiyi ve gelecek kuşakların gelişimini hedef edinmiş, ileri görüşlü, modern ve çağdaş bilimlere inanan, her türlü inanç, dil, ırk, mezhep, cinsiyet ayırımı yapmaksızın kişisel ve kurumsal Psikoloji, Eğitim ve Danışmanlık hizmetini uluslararası kalite standartlarında sürekli geliştirmektir.

Strateji Danışma Merkezi
DOĞANAY SK NO:2 LOCA B BLOK
K:-6 D:44 BAHÇEŞEHİR 2.KISIM MAH.
BAHÇEŞEHİR/BAŞAKŞEHİR
Tel: 0(212) 669 87 87
Tel: 0(212) 669 80 87
Mail: randevu@stratejidanismamerkezi.com